Stal Brzeg - strona nieoficjalna

Brak danych.

Rozgrywki zaczęte

• autor: Bart1975, 2013-08-31 14:12

Sezon 20132014 został rozpoczęty.Głównym celem jest odtworzenie zespołu juniorów starszych, który został rozwiązany w poprzednim sezonie.Trzon zespołu stanowiącego zespół juniorów młodszych w ubiegłym sezonie zasilił zespół starszy, który będzie występował w 1 lidze juniorów starszych w grupie 1..

Ubyli: Michał Grochowski (MOSiR Opole),Adam Jabłoński (Polonia Warszawa),Kacper Dobrowolski (FC Academy Wrocław),Łukasz Korzeniowski (IV liga LZS Starowice),Dawid Doliński (l.Okręgowa LZS Rybna), Patryk Wielopolski( nie podjął treningów),Jakub Marecik (LZS Przylesie), Patryk Czerwiński (nie podjął treningów),Damian Mozoła, Kacper Kędra, Patryk Dykus (przesunięci do zespołu juniorów mł.), Robert Strzelczyk( w trakcie leczenia kontuzji).

Przybyli: Wojciech Krawców,Sebastian Kowalik,Bartłomiej Kulczycki,Piotr Pączek( trenują w zespole seniorów),Grzegorz Sawicki,Patryk Bajor, Grzegorz Kowalczyk,Jarosław Frańczyk (wszyscy powrót z LZS Skarbimierz),Dawid Skwarek-Sawka,Adrian Białek,Mateusz Pająk (przybyli z LZS Wojsław),Mateusz Puszkiewicz.,Bartosz Świechowski( LZS Burza Lipki).

W trakcie załatwiania :Marek Zalewski oraz Przemysław Mykita (obaj LZS Skarbimierz)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowszy film

mecz z Croce Verde Viareggio

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak aktywnych ankiet.