Stal Brzeg - strona nieoficjalna

Brak danych.

Mecze w juniorach młodszych

• autor: Bart1975, 2013-08-31 14:25

Po przesunięciu inauguracji juniorów starszych część zawodników wystąpiła w rozgrywkach juniorów młodszych. Nasz zespół pokonał w Strzelcach tamtejszy Piast 7:0 oraz doznał porażki na własnym boisku 0:3 z MOSiRem Opole.

Piast Strzelce- Stal Brzeg 0:7(0:3)

Dylewicz,Culic ,Kowalski (41 min.Eismart),Foryś,Świechowski,Masłowski,Rawski( 55min.Kędra), Doszna,( 51 min. Mendak)Janeczek(55min. Komborski)  Dykus, Mozoła

Bramki: Mozoła 3,Masłowski 2,Janeczek,Doszna.

Stal Brzeg - MOSiR Opole 0:3(0:2)

Dylewicz( 68 min.Pająk),Culic,Foryś, Kowalski,Świechowski(50 min. Eismart),Rawski , Doszna,Masłowski(58 min .Kędra),Janeczek,Dykus (55min. Mendak),Mozoła (68 min.Komborski).

Zespoły kończyły mecz w okrojonych składach. czerwoną kartką w następstwie 2 żółtych otrzymali: Culic (Stal) oraz Gnacy( MOSiR). Bezpośrednio czerwoną kartką ukarany został Janeczek ( za faul).

Jak widać część zawodników będzie występowała w juniorach młodszych, gdyż do zespołu dochodzić będą zawodnicy trenujący w seniorach

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowszy film

mecz z Croce Verde Viareggio

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak aktywnych ankiet.